کتاب کوثر کربلا


خرید کتاب کوثر کربلا ، جوادی آملی ، اسراء

  • خرید کتاب کوثر کربلا ، جوادی آملی   ، اسراء

کتاب کوثر کربلا

لطفا از مرورگرهای کروم یا فایرفاکس استفاده نماییددرباره امام حسین در کربلا

اطلاعات کتاب: کوثر کربلا جوادی آملی

نام کتاب :

کوثر کربلا

 

نويسنده ، مولف :

آیت الله جوادی آملی

گرداوري ، مترجم :

*

نشر ، ناشر ، انتشارات :

تعداد صفحه / قطع و نوع جلد :

375 ص / وزیری شومیز

نوبت چاپ و سال چاپ :

پنجم 1398

قيمت پشت جلد کتاب ( تومان ) :

86000

موضوع :

واقعه کربلا

شابک :

9789648739725

تگ ها :

خرید کتاب کوثر کربلا جوادی آملی

قیمت کتاب کوثر کربلا جوادی آملی


درباره کتاب کتاب کوثر کربلا

کتاب کوثر کربلا شامل مجموعه ای از سخنرانی های آیت الله جوادی آملی در دهه های محرم در شهرستان آمل به همراه مراثی گفته شده از زبان معظم له است که از گفتار به نوشتار تبدیل شده و در ساختاری جدید و منطقی یعنی به صورت مهندسی پژوهشی عرضه می شود.

مقدمه این کتاب به قلم مفسر برجسته قرآن آیت الله جوادی آملی (دام ظله العالی) می باشد این مقدمه دارای مضامین بلندی بوده که بر غنای کتاب بسیار می افزاید و یک تحلیل عرفانی از رویکرد نهضت کربلا به دست می دهد و با بیان ابعاد جهاد اصغر، اوسط و اکبر و نیز هجرت اصغر، اوسط و اکبر به مقام والای سید الشهداء (ع) اشاره کرده است این مقدمه ویژه خواص و نخبگان است، گر چه مردم متوسط هم می توانند از آن بهره ببرند.

کوثر به عنوان چشمه ای از بهشت، برگرفته از سوره کوثر است و از آنجا که پیامبر اکرم(ص) فرمودند:حسین از من است و سیدالشهدا(ع) نیز فرمودند:من به روش جدم عمل می کنم این کتاب به نام کوثر کربلا مزین شد. چنان که خود رخداد کربلا کوثر است و وجود پربرکت و ماندگار امام حسین (ع) هدیه ای از جانب خداوند به رسولش بوده و یکی از مصادیق کوثر است.

کتاب کوثر کربلا مشتمل بر سه جام است؛ مبا حث این سه جام همگی زیرمجموعه عقل نظری هستند و به تعبیری دیگر، جزء مباحث حکمت نظری و عملی اند که برخی درباره شناخت، هست و نیست ها و بعضی درباره شناخت بایدها و نبایدهایند و انتخاب کلمه جام به جای فصل از آن روست که با نام کتاب هماهنگی بیشتری دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کتب مرتبط

کتاب حماسه و عرفان

کتاب حماسه و عرفان

نقد و تفسیر حادثه عاشورا ..

48,500 تومان

کتاب کوثر اربعین

کتاب کوثر اربعین

زیارت نامه اربعین ..

43,350 تومان 51,000 تومان

برچسب ها: کتاب کوثر کربلا, قيمت و خرید کتاب کوثر کربلا, آیت الله جوادی آملی, نشر اسراء, واقعه کربلا, مشخصات کتاب کوثر کربلا جوادی آملی